Facebook Sayfa Oluşturma – ANLATIM
Facebook Sayfa Oluşturma – ANLATIM

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda ; en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden olan Facebook üzerinde nasıl sayfa oluşturulur’dan bahsedeceğiz.


 

1

1- Öncelikle yukarıdaki resimde görülen açılır pencere simgesine tıklıyoruz. 


22- Açılan pencereden Sayfa Oluştur sekmesine tıklayarak sayfa oluşturma paneline gidiyoruz.

 

33- Sayfa oluşturma panelimize geldikten sonra karşımıza 3. resimdeki gibi bir bölüm gelecek. Biz buradaki butonlardan açmak istediğimiz sayfanın amacına göre bir bölüm seçerek devam ediyoruz.

44- Biz örnek olarak 4. resimdeki gibi bir kategori seçtik.

 

55- Kategorimizi seçtikten sonra sayfamızın bilgilerini girmemiz gereken bölüme gidiyoruz ve ilk olarak 5. resimdeki gibi Hakkında bölümü karşılıyor bizi. Bu hakkında bölümüne sayfamızın amacını , varsa internet sitesi vb. bilgileri giriyioruz ve devam ediyoruz.

6

 

6- Hakkında bölümünü geçtikten sonra Profil Resmi ekleme bölümü ile devam ediyoruz. 6. Resimde de görüldüğü üzere bir resim ekleme paneli geliyor karşımıza biz buraya istersek bilgisayarımızdan , istersek internet sitelerinden ekleyebiliriz.

77- Profil resmimizi ekledikten sonra ; sayfamızın kimlere hitap edeceği hakkında bilgiler girmemiz gereken bölüme geçiyoruz ve bu bölümü tamamladıktan sonra sayfamızı açmaya hazırız. Bilgileri girdikten sonra kaydet butonuna basarak sayfamızı açabiliriz.

 


Facebook sayfa açma ile ilgili anlatımımız bu kadar, umarız faydalı bir konu olmuştur.

 

 

 

 

 

 

Görüş ve önerilerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için önemlidir.

Konu yazarı

Yorum Yok

Yorum Bırak


Yandex.Metrica

Gülhan Web ©2015