GTA (Grand Theft Auto) 5 Pc Hileleri / PDF
GTA (Grand Theft Auto) 5 Pc Hileleri / PDF

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda bir kaç gün önce çıkış yapan ve ilk çıktığı günden beri oyuncuları hayran bırakan oyun serisi GTA (Grand Theft Auto) nun 5. oyununun bilgisayara çıkması ile hileleride yayınlandı. Hileleri deneyerek oyun zevkinizi arttırabilirsiniz ya da zorlandığınız bölümleri kolaylaştırabililirsiniz. GTA  serisinin vazgeçilmez unsurlarından olan GTA 5 ‘in hilelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Sitemizin ismi gereği ve sizleri daha iyi bir hizmetle karşılamak için oyunun hilelerini pdf olarak sizlere sunuyoruz. Bu sayede bir kere pdf dosyasını indirerek her yerde GTA hilelerini yanınızda taşıyabileceksiniz.

İndireceğiniz pdf tüm platformlarda çalışmaktatır(iOS, Android, Windows , Windows Phone, vb.). Ancak kullandığınız platformda pdf dosya açan program olmalıdır(Adobe ReaderÖnerilir). Eğer kullandığınız platformda pdf dosya açan bir program yoksa aşağıdaki linkten veya sitemizin sağ tarafında bulunan gerekli programlar butonundan tüm platformlar için ücretsiz indirebilirsiniz.

İndir

İndir

 

NOT : indireceğiniz pdf kitap içerisindeki şifreler http://www.turunculevye.com/ editörleri tarafından hazırlanan yazıdan alınmıştır. Yazının tüm hakları turunculevye.com’a aittir.

Read More : http://www.turunculevye.com/haberler/goster/gta-5-pc-hileleri-9151

Incoming search terms:

Görüş ve önerilerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için önemlidir.

Konu yazarı

Yorum Yok

Yorum Bırak


Yandex.Metrica

Gülhan Web ©2015