Geçtiğimiz Neslin En İyi 10 Oyunu (Pdfkitapindir.net’e Göre)
Geçtiğimiz Neslin En İyi 10 Oyunu (Pdfkitapindir.net’e Göre)

site

Hemen Geçtiğimiz Neslin En İyi 10Oyununu Kendi Gözümüzden Sizlere Aktaralım..

 

GTA5-box-art Birinci Sırada açık dünya oyunlarına yeni bir soluk getirmiş olan GTA V var. Dünyadaki oyun severlerin beğeniyle oynadığı gta serisinin her bir oyununda bir öncekinin üzerine bir çok yenilik getirerek ilerlediği neredeyse herkes tarafından kabul edilmektedir. Fakat Gta IV / Gta San Andreas a açık dünya kavramında geride kalmıştı, bunun üzerine Rockstar Games             ” Gta V ” i öyle bir şekilde oyunseverlerin önüne sürdü ki artık oyun dünyası çok farklı bir yere geldi.Çok büyük bir haritada isterseniz, Dağda bisiklet sürebilirsiniz , isterseniz evinizde yoga yapabilirsiniz ve daha neler neler.. GTA V diğer oyunlarından ve diğer oyunlardan farklılık getirerek Gta V i sevmemizi kolaylaştırdı.  Oyunumuzu 3 karakter gözünden yönetebiliyoruz. 3üde biribirinden renkli karakterler barındıran Gta V Listemizin 1. Sırasında Yer Alıyor…

 

mafia2pc Listemizin 2. sırasında Mafia II Yer Alıyor. Bu oyunun 2. sırada olması bir çok kişi tarafından tartışılacak fakat bize göre bu böyle . Gerek oyunun hikayesi , gerek karakterler , Oyunun bize verdiği mafya hissi hepsi bizi Mafia II nin 2. sırada olması için zorluyor.

 

FIFA_14_Messi Listemizin 3. Sırasında Futbol Oyunlarının En İyisi Fifa Serisinin 2014 için hazırlamış olduğu FİFA 14 var. Önceki oyununa ve Önceki Futbol oyunlarından çok farklı bir yerde. Fifa 14 ün karakter yapısı, Oynanış gerçekçiliği,Görüntüleri . Bunlar Fifa 14 ü ; 3. Sıraya taşıyor.

 

 

Guitar_hero_new_logo.svgListemizin 4 . Sırasında Müzik severlerin çok büyük beğeni ile oynadığı guitar hero serisi var . Oyunumuz oyun dünyasına müzik severler için girerek büyük beğeni topladı . Bunun sebebi insanlarımızın beğendiği bir çok şarkıyı oyuna uyarlayarak mini ensturmanlar ile kendinizi sahnede hisstermesidir. Elektrik Gitar , Bass Gitar , Davul , Mikrofon ile şarkı söyleme, ve diğer firmalar tarafından yapılmış diğer ensturmanlar ile sizi sahneye taşıyan bu oyun kendisini 4. sıraya taşıyor.

 

1530e91a14399430686d088077f6f7a0 Çok düşünsekte malesef sadece ps3 oyuncularına sunulduğu için bizi hayal kırıklığına uğratan fakat hikayesi, karakter yapıları ile İlklerimiz arasına girmeyi başaran Uncharted serisi Çok nadir bulunan türkçe seslendirmeli oynulardan biri. Oyunun Türkçe olması, hikaye devamı ile 5. sırada bulunan Uncharted Ps3 kullanıcılarının kesinlikle oynaması gereken bir oyun..

 

 BioShock_cover  Bioshock neden 6. Sırada diyebilirsiniz. Aslında haklısınız fakat diğer oyunları arasından 6.sıraya yerleştirdik. Sonuçta bir tercih yapmamız gerekirdi. Fakat 6. sırada olması bioshock’un kötü olduğunu göstermez aksine bir çok oyuncunun beğenidiği gibi çok güzel bir oyun gerek müzikleri , gerek bölümler, hikaye akışı ile ilk 10’dan 6. sırada yer alıyor..

la-noire-onlive Kendinizi dedektif gibimi hissediyorsunuz, Hislerinize güveniyormusunuz. O zaman tam size göre bir oyun. Listemizin 7. sırasında yer alan L.A Noire Bir dedektiflik oyunudur. Suçluların verdikleri cevapları mimiklerine bakarak ve ipuçlarını kullanarak davaları kapatmaya çalışıyorsunuz. Fakat bu kadar basit değil. Olay yerlerine gidip ipuçları topladıktan sonra aralarında bağıntı kurmanız gerekecek. Yani işiniz hayli zor. Fakat 10 üzerinden puan vermemiz gerekseydi puanımız 9 olurdu. Buda 7. sıraya taşıyor L.A Noireyi..

red-dead-redemption-cover 8. Sıramızda PS3 Exclusive(PS3 e Özel)Yine Rockstarın yaptığı oyun dünyasında bir baş yapıt olan Red Dead Remeption Duruyor. Oyunumuz Vahşi batıda geçen, John Marston adında kovboyu 3. kişi gözünden yönlendirdiğimiz açık uçlu macera-aksiyon oyunudur. Bu oyunda ödül avcılığı , Tren raylarından insanlar kurtarmak, eğer çölün ortasında yoruldunuz ise çadır kurarak dinlenmeniz gereken harika bir oyun. PS3 sahiplerine tavsiye ettiğimiz oyunların içinde Red Dead Redemtion da olmalı..

Assassins_Creed_brotherhood_coverListemizin 9. Sırasında  Desmond Miles Adında Bir karakteri yönlendiriyoruz. Fakat bu kadar basit değil tabiki karakterimiz 15. Yüzyılda yaşamış olan Ezio Auditore adında bir suikastçının torunudur. Desmond animus adı verilen geçmişi göz önüne getiren bir program ile geçmişte suikastlar yaparak kaderini tamamlamaya çalışır. 9. Sırada yer alan Assasins Creed BrotherHood u kesinlikle tavsiye ediyoruz..

img532870695e691 Listemizin 10. sırasında olmasıyla çok tartışılacak olan FarCry3 var. 10. Sırada olması kötü olduğu anlamına gelmez tabiki de. Oyunumuz Fps ve Açık Dünya kavramına sahip bir aksiyon oyunudur. Etraftaki eşyaları tamamiyle kullanmanın zevkini FarCry3 bize fazlasıyla vermiş. Kutuların arkasından dolaşarak adam öldürmekte oyunun özellikleri arasında. Eğer aksiyon arıyorsanız FarCry3 Tam Size göre..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Görüş ve önerilerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için önemlidir.

Konu yazarı

Yorum Yok

Yorum Bırak


Yandex.Metrica

Gülhan Web ©2015